Bobův hrob   19.-20.5.2007 letos na startu přivítal šest Prorážečů v rozmezí od nulté do sedmé dekády věku, psy v to nepočítaje. Tak nás bylo roku onoho, johoho, sedm lodníků bez jednoho, johoho. Z protisvahu se později ovšem ještě přikutálel Karel, johoho.
Vážné nebezpečí vstřebání do paralelně probíhající akce osady "Podkova" jsme odvrátili přesunem k Bobkovu hrobku. Tam nás postupně ubývalo, až jsme přes noc zbyli sami dva. Ke cti utečenců nutno podotknout, že likéry zanechali na místě.
Zatím pouze Adamovy fotky, takže jen do/včetně ústupu Adamů k Náměšti.

*Poznámka: loni jsme si na tomto místě slíbili v rámci vysvětlivky o NIP-ech říci něco o frikulínech, jež tyto stránky nepodporují.
Frikulín - je osoba, která dává najevo, že je free, cool a in. Frikulín se rovněž snaží stát VIPem. Loni například frikulíni milovali jazz a chodili na výlety se dvěma lyžařskými holemi. Jednu sezónu jezdili na kovových koloběžkách, pokud si vzpomínám. Nechme se překvapit, co bude letos.

Foto © Adam

Start závodníků a reportérů
V rozdělení chovní/tažní zvítězili jiní
K Bobovi!
Objev míchadla s dálkovým ovládáním
Ústup k Náměšti
 

home       O nás       Akce       Čajošáky       Bobův hrob       Oldies       Boothill       Klub       Kniha návštěv       Odkazy       Kultůra