Zlatokopové tentokrát v Klínci na tradičním zimním rýžování zlata 6. - 8.ledna 2006. Klinecké rýžoviště zlata je spolehlivě ukryto v lesích. S Tofem jsme si naplánovali, že tam dojedeme v sobotu ráno vlakem. Nyní již víme, že kladívka v záhlaví neznamenají, že vlak je přistaven pro kovkopy, nýbrž že jezdí pouze v pracovní dny. (Zapamatujte si to, děti!) Naštěstí jel později jiný vlak. Naneštěstí v protisměru, když jsme se zrovna chystali vlézt do tunelu. Naštěstí jsme tam eště nevlezli.
Ve zlatokopání jsme sice nezvítězili, ale Tof vyrýžoval dost na to, abychom mohli na zpáteční cestě machrovat v hospodě. Také jsme získali trofej pro nejvzdálenějšího účastníka. Tedy Tof, mně by to neprošlo. Počasí vyšlo přiměřeně - zima jak sviňa - večer jsme zdrhli pod záminkou, že zrovna u sebe nemáme spacáky, a valili sme machrovat do hospody (viz výše). Povedený výlet, díky Ti, CKZ!


Jak se dívá na svět Český klub zlatokopů (stránka s opravdovýma fotkama)


Mobilní fotky

Přísun převážně po železnici
Konečně lidské tváře!
Život v táboře
Na Aljašce zlato leží...

Pohyblivé obrázky
V táboře zlatokopů (214KB/33s)
Zlato je přece ve vodě pod sněhem (108KB/16s)
A tak prospektoři bloudí krajem (296KB/46s)
Sigma pumpa, sigma pumpa.. (113KB/17s)
Pozor, videa jsou ve formátu 3GP. Pokud nepůjdou přehrát přímo, stáhněte si free kodek (1 300 KB) i pro WMP.
 

home       O nás       Akce       Čajošáky       Bobův hrob       Oldies       Boothill       Klub       Kniha návštěv       Odkazy       Kultůra