16.12.5 - Vánoční slezina Jičíňáků - pořádaná tentokrát zásluhou Slívy - v Žilině. Volba místa i času se ukázala šťastnou, sněhovou vánicí dopajdali všichni, kdo mohli, zblízka i z daleka. Úspěšně jsme tak vystřídali pohřební hostinu, která tam byla před námi (pro křížovkáře - kar). My co sme tam byli taky, dostali sme šrubovaky (od Kavky). Aji cukroví od Jiřky s Pavlem. Ozdobou koncertu formace "Náhradní řešení" (o této skupině někdy příště podrobněji) byly nestárnoucí hity jako "Gavarila baba dědu" nebo "Ja mam rad rani vlak" v podání multilingvisty Beliho. Večírek se mimořádně vydařil. Mírně alkoholizované nápoje typu slivovice bystře roznášela vlídná obsluha až do přiměřených ranních hodin. Jen rvačky byly pouze v písních... Už se těšíme na příští ročník a kdo jste nedopajdali, dobře vám tak!


Pár mobilních fotek

 


Videoclipy skupiny "Náhradní řešení"!
Lesní, ten doma běsní (51KB/7s)
V zajetí blues (260KB/40s)
Gavarila... (276KB/43s)
Pozor, videa jsou ve formátu 3GP. Pokud nepůjdou přehrát přímo, stáhněte si free kodek(1 300 KB), který naučí formát 3GP i váš WM-player.
 

home       O nás       Akce       Čajošáky       Bobův hrob       Oldies       Boothill       Klub       Kniha návštěv       Odkazy       Kultůra