8. prorážení  posázavské stezky 20.-22.4.7
se neslo ve znamení nucené vzpomínky na Káju Maříka včetně Lážova, Zdeni a staré Hromádkové.

 

  Již začátkem března byly skupiny asistentů lokací vyhozeny z (letos již bývalého) skautského tábora - cíle loňského Prorážení . Nový majitel lesa má s místem jiné plány.

 

Na náhradním velitelském stanovišti v kempu pod soutokem Sázavy s Vltavou jsme zastihli nájemkyni ve chvíli, kdy si balila věci. Provinila se tím, že jí na podzim zemřel manžel. Tak s ní dráhy zatočily.

 

Proto jsme nakonec uspořádali třaskavé kruhové porážëní typu dům - dům. Změnu přivítali zvláště starci a kojenci, tvořící bohužel čím dál vyšší podíl Prorážečů (vyvážený naštěstí přirozeným příslušenstvím později jmenovaných).
Ju, vzácná paní, videozáznam zatím ukazuje pouze cestu rozpíčků přímo do ledvin!(řekl by K.M.). Doufejme, že se ze čtyřicetiminutového záznamu konžertu známé formace "Náhradní řešení" podaří sestříhat nejméně pětivteřinové reprezentativní vystoupení.
Řádně a dopředu se omluvili Jareček (rád by, ale v Evropě byl loni na podzim, takže přeci jen...) a Chochol (podařilo se mu dostat se tuším z Louisiany do Severní Karolíny a tam uvízl).
Stránky s fotkama

foto © Pavlík
foto My
foto © Igor

Rozpíčky v trávě (aneb noční můra impresionistů) (131KB/13s)
Pozor, videa jsou ve formátu 3GP. Pokud nepůjdou přehrát přímo, stáhněte si free kodek(1 300 KB), který naučí formát 3GP i váš WM-player.  

home       O nás       Akce       Čajošáky       Bobův hrob       Oldies       Boothill       Klub       Kniha návštěv       Odkazy       Kultůra