4. ročník PPS 21.3. - 23.3.2003

PPPPPS – přesné propozice pro prorážení posázavské stezky

 

1.etapa pátek 21.3.2003 - seznamování s prostředím

Příchod trampů a příjezd automobilních trampů možný do Bojanovic v průběhu celého dne do 18 hodin. Automobilní trampi nechť odkládají automobily u hostince v Bojanovicích, k chalupě se nevejdou. V 18 hodin začíná etapa průzkumem vodopádů a prvovýstupem do Masečína. Záchytný bod hostinec v Masečíně cca 19 – 22 ?hodin. Automobilní trampi mohou opustit automobily rovněž u hasičské zbrojnice v Masečíně. Noční část etapy Masečín-Bojanovice po opuštění záchytného bodu.

2.etapa sobota 22.3.2003 – fáze A – skanzen trampingu

Start v 11:00 z Bojanovic. Kolem osad Rewaston, Dashwood, Havran, Louisiana, Maják, Kansas po proudu Kocáby do Štěchovic. Záchytný bod hostinec U Vrňáků ve Štěchovicích 13-14 hodin.

fáze B – povodňová turistika

start kolem 14 hodin. Trampi, kteří netrefili na žádný z předchozích záchytných bodů, mohou číhat u mostu ve Štěchovicích (viz foto). Určitě tudy půjdeme mezi 13 a 15 hodinou. Trasa: most přes rozbouřené vody, pohled na přehradní hráz, kolem osady Utah ke zlatonosnému potoku, zkoumání zlatonosnosti, Smetanova vyhlídka na Ztracenku, Třebsín. Automobilní trampi mohou vozy nechat v Hradištku na parkovišti chovatelů a seběhnout do Štěchovic.

3.etapa sobota 22.3.2003-neděle 23.3.2003

Start od 17 hodin v ubytovacím hostinci U Novotných v Třebsíně. Vyhodnocení, dojmy z pochodu, vybalování hudebních nástrojů atd. Možná i film z loňského léta z vltavské kaskády. Automobiloví trampi mohou zaparkovat před hostincem.

Jak kde co:

Pro automobilní trampy: z Prahy po jižní spojce na Strakonice, odbočit na Zbraslav, v Měchenicích na Mníšek a přijedete do Bojanovic. Nebo v sobotu v Měchenicích neodbočit a proti proudu Vltavy až do Štěchovic. Nebo v sobotu večer ve Štěchovicích odbočit přes most a dojedete až do Třebsína. V neděli ráno zajištěn odvoz k automobilům roztroušeným po trase.

S sebou spacáky a hudební nástroje. AHOJ!

 home